Dahua Video Gözlem, 100’den fazla Brezilyalı Kentte Zihin Sağlıyor

Dünyanın beşinci büyük ülkesi olan Brezilya canlılığı ve tutkusu ile biliniyor. BRIC ülkelerinin bir üyesi olarak, en hızlı büyüyen büyük ekonomilerden biri haline geldi. Ülkenin şu anda gittikçe daha fazla uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapıyor, Brezilya’nın dünyadaki turistlerin hayallerini kurduğu destinasyonlardan biri olduğunu söylemiyor bile. Bununla birlikte, gücünü ve sürekli gelişimini gösteren tüm işaretler bir gerçekliğe yol açmaktadır – hızlı kentleşme ve genişleme güvenlik konularını getirmektedir, bu nedenle onlarla nasıl başa çıkılacağı yetkililer önünde atılan bir sorundur.

Nitekim, Brezilya hükümeti yıllar önce ulusal güvenli bir şehir projesi başlatmaya başladı ve Dahua, güney kesimden kıyı boyunca uzanan 100’ün üzerindeki şehirde güvenlik dağıtımında kullanılan markalardan biriydi. kuzeyde, Santa Catarina eyaletinden Florianópolis, Sao Paulo, Rio de Janeiro ve benzeri şehirler de dahil olmak üzere Roraima’ya; Bütün projede on binlerce Dahua cihazı ele geçirildi ve aşağıda Florianópolis’teki güvenli şehir projesine örnek verildi.

Santa Catarina’nın başkenti Florianópolis, güzel sahil şeridi ve yüksek kalitede yaşamıyla tanınır; Sütun ekonomileri bilgi teknolojisi, turizm ve hizmetlerdir. Brezilya’nın en yüksek ekonomik refah kenti olarak ortaya çıkmasına rağmen, dünyanın herhangi bir yerinde olduğu gibi daha az gelişmiş bölge de var. Doğal olarak, ürünlerin ve yerleştirmenin, suçları en aza indirgemek ve vatandaşların güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için iki “M” hedefi altında farklı olması ve gerçek koşul olması gerekiyor.

Zengin bölge için kameralar, kavşaklara, toplu girişlere, okul kapılarında ve yüksek trafik akışı olan başka yerlerde kuruluyor, ancak bölgedeki mahremiyetle daha fazla ilgilenmeniz gerekiyor ve Dahua DVR’de sağlanan gizlilik maskeleme işlevi, Her kanalın maksimum dört maskeleme alanını ayarlamasına izin veren bölge. Eski püskü kasaba gibi daha az düzenlenmiş alanlar gelince, polis tarafından sağlanan verilere göre, kilit gözlem sektörlerine daha fazla odaklanılıyor; Böylece, kubbeler ve sabit kameralar, hedefi daha iyi düzeltmek ve takip etmek için birleşik olarak kullanılır.

Dahası, veriler Dahua DVR’de işlenir ve ses, genel yönetim için daha üst bir platforma iletilir. Bütün sistem Dahua kapsamlı merkezi yönetim yazılımını çalıştırır ve bazı özelleştirilmiş fonksiyonlar CMS’e entegre olup, daha zamanlı tepki verebilir hale getirir.

Bu arada, bu aşamada bir dizi özelleştirme sunuluyor. Dahua kullanıcı arabirimini yeniden tasarladı ve USB ve kablosuz WIFI modülleri ekledi; Buna ek olarak teknisyenlerin sorunu daha etkili bir şekilde teşhis etmelerine yardımcı olmak için hataları değerlendirmede bir ağ sihirbazı cihaza yerleştirildi. Kameralara gelince, görüntü parametreleri ve anahtarlama zamanı (gündüz / gece) de özelleştirildi. Üstelik Dahua, özel baskı, renk ambalajlama, etiket, teknik özellikler ve CD gibi bu gibi durumlarda özel materyaller hazırladı ve tüm çalışmalar dikkatli bir şekilde iki kez kontrol edildi ve oldukça iyi geri bildirimler aldı.

Dahua Teknoloji’teki Latin Amerika ve Afrika Satış Direktörü William Zhou, “Bunun gibi büyük bir projeyi başarılı bir şekilde başarmış olduğumuz dikkat çekicidir” dedi. “Aslında, bu projeyi kapsamlı bir şehir deneyimi akümülatı olarak görüyoruz ki bu süreç boyunca iletişimde çok zaman harcadık ve her şey yolunda gittiklerinden emin olmak için oldukça güçlü bir destek verdik.”

“Gücümüzü her yönüyle güçlendirdik ve bir problemle uğraşmak ve onlarla ilgilenmek için daha fazla alternatif ve yaklaşım bulunduğunu öğrendik, nihai olarak hem zaman hem para kazandıran bir çözümle çalıştık; Neden tecrübe önemlidir, “diye ekledi Zhou.