Dahua IP Megapixel Çözümü, İtalyan bir Pescara Bağlantı Noktasını Korumalı

Pescara’nın Adriyatik kıyılarında uzanan bir İtalyan limanı olan Pescara limanı, bölgedeki ticaret ve turizm için önem taşıyor. Liman, bir liman, bir navlun bahçesi ve Avrupa’daki en büyük siklo yaya araçlarından biri olan bir deniz köprüsü kapsar. Dahoa’nın İtalya’daki Dahası distribütörü Videotrend srr ile ortak çaba harcayan Dahua Technology ve megapiksel çözümü, Pescara bağlantı noktasını başarıyla güvence altına aldı.

Bu davada bir zamanlar karşılaşılan karmaşıklıklar, cihazın aşınmasına neden olabileceği ve ömrünü kısaltabileceği için bölgenin hoş olmayan hava ve yüksek nemi içeriyor; Ayrıca, yüksek sıcaklık ve nem dağıtım ve yerleştirme sırasında IP akışının düzgün iletimini etkileyebilir. Dahco, Videotrend ve yerel sistem entegratörü, iklimin değişmez bir faktör olmasına rağmen sözü edilen sorunlarını çözmek için ona farklı bir perspektiften yaklaşmaya çalıştı – yapı. Sistem geleneksel bir yıldız-topoloji yerine optik fiber kullanılan bir ring ağ yapısını benimser; ve bisiklet yolunda 108Mbps’de yeterli bir bant genişliğini daha garanti altına almak için, radyo iletim sistemi 2.4 / 5.8GHz çift bantlı bir erişim noktasında yapılandırılmıştır.

Dahafafta Dahua 3 ve 2 megapiksel IR kameralar (IPC-HFW3300P / IPC-HFW3200CP) ve 2Mp 20x hızlı kubbeler (SD6982A / 6523H-HN) bir seri testten sonra finalde dolaştı. 3.3 ~ 12mm ve 8 ~ 16mm lensler ile donatılmış kutu kameraları gözetim altında geniş bir senaryoya sahip. Dahası, yüksek verimli IR LED’lerin yardımıyla kameralar mükemmel bir gece görüşü efekti oluşturabilirler; Dahua NVR, DH-SVR3016H, arka uç cihazlarda olduğu gibi, RAID fonksiyonunun sistemin güvenilirliğini ve kararlılığını arttırmak için yönetebileceği kadar geniş hacimli çekimlerin depolanmasını da sağlayabileceği için uygulanır.

Videotrend Genel Müdürü Pasquale Totaro, “Önceki sorunlar çok esnek ve kullanışlı olan bu çözüm ile iyi bir şekilde ele alındı” dedi. “Projenin başarıyla tamamlanmasından bu yana neredeyse iki yıldan fazla bir zaman geçti ve her şey yolunda gidiyor. Yerel yetkililer, yalnızca vatandaş kontrolünden faydalanmanın yanı sıra bütün gözetim sistemini sorunsuz bir şekilde çalıştırdıklarından, bu projeden memnundu “dedi.

Dahua Teknoloji Avrupa Satış Direktörü Elmer Zhang “Ağ ürün portföyünü rafine ettiğimiz için müşterinin güvenini ve ortaklarının gayretini takdir ediyoruz, farklı taleplerde daha çok yönlü ürünler ortaya çıkıyor” dedi. “Örneğin bu bağlantı noktasını ele alalım, köprüye kurulan hız kubbeleri şiddetli ortama dayanabilen IP66 dereceli; ve doğru PTZ işlevi aracın izlenmesinde iyi yardımcı olur. Son yıllarda farklı projelerde aktif olarak yer aldık ve değerli deneyimler biriktirdikçe, çeşitli sektörlerde çözümler ve ürünler sunacağımızdan eminiz. “