APEC, Dahua IP Megapiksel Çözümü ile Güvenliği Güvence altına Altı

Merkezi Hangzhou, Çin’de bulunan video gözetleme ürünlerinin dünyaca lider üreticisi ve tedarikçisi Dahua Technology, Asya-Pasifik Ekonomik İşbirliği (APEC) Ekonomik Liderler Toplantısı’ndaki megapiksel IPsolution’u ile Pekin’deki Çin Dünya Zirvesi Kanadı ve Çin Ulusal Kongre Merkezi’ni başarıyla güvence altına aldı.

22APECEkonomik Liderler Buluşması, “Geleceği Asya-Pasifik Ortaklığı Yoluyla Şekillendirmek” temasıyla 10 Kasım – 11 Haziran 2014 tarihleri ​​arasında Pekin’de gerçekleştirildi. APEC ekonomilerinin on bir lider veya temsilcileri toplantıya katıldı. APEC, özellikle Çin’e fiziksel yakınlığı ve ekonomik önemi olan ülkelerde bu tür hedeflere izin veren önemli bir fırsattır.

Asya’daki Etkileşim ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı’ndan (CICA) sonra gerçekleşen en üst düzey güvenlik projesidir.Dahua, tüm APEC toplantılarını güvenliği sağlamak için tamamlamak için en gelişmiş ürünü ve çözümü sağlamanın onurunu taşımaktadır.

Dahua 2 megapiksel ağ hız domeni (DH-SD-6C1220S-HN), yüksek çözünürlüklerde, 1080P HD video çıkışı ve maksimum 150 metre uzunluğundaki mesafe ile gerçek zamanlı kayıt sağlar; böylece geceleri ve diğer zayıf ışıkların geniş bir görsel aralığı sağlar koşullar; Kubbelerin giriş koruma derecesi, sert hava koşullarına karşı IP66’ya kadar çıkabilir.

Dahua megapixel IP çözümü sadece ana alanın güvenliğini değil, aynı zamanda çevreleyen alanları da garanti altına alıyor. Ana alanların güvenliğini güçlendirmek ve kontrolü ele geçirmek için her köşeyi korumak gerekiyor. Ayrıca otel, kongre merkezleri ve hatta açık hava kameraları dahili yönetim yazılımı ile Dahua, 24 saat yönetilebilir ve herhangi bir potansiyel tehlike önlemek için gerçek zamanlı gözetim sağlayabilir. Dahua, bu platform herhangi bir şüpheli ve tehlike faktörüne zamanında geri bildirim sağlayabileceğinden, Tongzhou, Chengxi, Fengtai ve diğer yakın illerini izlemek için bütün bir yönetim platformu oluşturuyor.

Dahua Teknoloji Denizaşırı Pazarlama Direktörü Tim Shen, “Çözümümüzü APEC gibi önemli bir etkinlik için sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi. “Dahua, bu görevi yerine getirdi; çünkü Dahua IP çözümünün yüksek başarıyla buluşabileceğini bir kez daha kanıtladı ve APEC, yüksek çözünürlüklü kalite ve güvenilir istikrar sağlayan yüksek seviyede güvenlik sağlar.Bu gibi projeler son derece yüksek ve katı seviyede ürün gerektirir.Bu başarıya dayanarak Çin’de toplam çözümler üreten bir şirketin kendisini başkalarından ayırdığı bir avantaj haline gelmesi Dahua, teknoloji yeniliğine, daha fazla katma değer, daha iyi hizmet ve müşterilere çözümler sunma imkânı sağlıyor “dedi.