Dahua, Perulu LAN Havayolu Tesislerini Koruyor

Latin Amerika’nın en önemli havayolu şirketlerinden biri olan LAN havayolu, Peru Lima’dadır. Havayolu şirketi, yurtiçi ve yurtdışında, yurt içi pazarın yüzde yetmişinden fazlasını kontrol ederek, yerli ve yabancı hizmetleri planlıyor. Ana üssü ve bakım merkezi, Güney Amerika’nın önemli aktarma merkezi ve havacılık altyapısı olan Lima’daki Jorge Chávez Uluslararası Havalimanı’nda bulunmaktadır.

LAN havayolunun gözetim sistemi, müşterilerin uçaklarında güvenle uçmak için hayati bir rol oynadığı ofis ve uçak bakım merkezi için Dahua çözümleri ile konuşlandırılıyor. Müşterinin belirttiği gibi, merkezin kapsadığı% 100 düzenli yönetim ve operasyonun yapılmasını istiyorlar. Bununla birlikte, Jorge Chávez Uluslararası Havalimanı’nın içinde bulunduğu için, elektronik sıkışıklık üretebileceğinden çok fazla kablo veya kablosuz antenin kullanılmasına izin verilmemesi nedeniyle güçlük çekiyor.

Dahua ekibi, bu koşullar altında, AP (erişim noktaları) ve kablo iletiminin birleşimi – kamera verilerini birbirine bağlı alt merkezlere kablosuz olarak aktardıktan sonra kontrol odasına kabloyla ileten karma bir çözüm kullanmayı önermişti.

“AP modu” kablosuz video iletim sistemi erişim noktaları, besleyiciler, PoE, antenler ve güç kablolarını kapsıyor ve geniş açıyla 3.0 km ila 5.0 km arasında uzun mesafeli hızlı iletim sağlayarak kapsamı daha da genişletiliyor.

Gerçek gözetim ortamına göre kubbeler ve kutu kameraları gibi çok yönlü şekillere sahip Eco-Savvy serisine kadar çeşitli yüzlerce ağ kamerası ve Dahua hız domeni benimser. Örneğin Eco-Savvy kamera serisini kullanın, kubbeli kamera çok daha düşük güç tüketimi ile yüksek kaliteli görüntü elde edebilir – diğer teklif verenlerden gelen benzer ürünlere kıyasla% 50’ye kadar enerji tasarrufu sağlar. Üstelik Dahua 6C serisi hız dome kameraları sadece berrak ve berrak görüntüler sunmakla kalmaz aynı zamanda daha az çıkış gücü gerektirir ve havalimanının güç çıkışını düşürür.

Depolama konusunda, her biri 384Mbps’lik gelen bant genişliği ile onbeşten fazla 16-kanallı PoE NVR uygulanmış ve düzgün bir HD gerçek zamanlı ön izleme ve kayıt gerçekleştirilmiştir; ve PoE işlevi kurulumu basitleştirir ve sinyal girişimini azaltır. NVR, desteklenen 4 SATA ile 16 TB’a kadar kapasitelidir; bu da büyük bir hacim 7/24 depolama alanı sağlar.

“Aslında, birçok teklif sahibiyiz ve Dahua ile işbirliği yapmamızı sağlayan son sebep, seçkin ürün kalitesi ve hizmeti. Profesyonelliğini video gözetiminde görebiliriz ve artı onların samimiyeti bizi iletişim esnasında taşır “dedi. LAN Perú’deki Elektronik Güvenliği Süpervizörü Luis A. Gómez Cornejo Said’in sözlerini şöyle sürdürdü: “Uygulama büyük geçti, sistemi çok kısa sürede konuşlandırdılar ve ürünler çok iyi performans gösterdi.”

Dahua Technology’deki Latin Amerika Satış Direktörü William Zhou, “Bu davaya dahil olmaktan büyük onur duyuyoruz” dedi. “Son yıllarda, basit ve bireysel ürünler sunmak yerine dikey olarak gidiyoruz. Ve bu proje havayolu projelerine yönelik anlayışımızı ve pratik deneyimimizi derinleştirdi “dedi.