Dahua, Peru’daki Güvenli Kent Ventanilla’sını Kablosuz Çözümle Koruyor

Dahua Technology Peru Lima’daki Ventanilla’yı yerel dağıtımcı olan Best Security del Perú ile birlikte güvenli bir şekilde sağlamaya yardımcı olur.

Toplam alan 73.52 km² olan Ventanilla, Callao ilinin en büyük ilçesidir ve 50.000’den fazla nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Bu nüfus yoğunluğu ve kent altyapıları ve tesisleri üzerinde daha fazla baskıya neden olmaktadır. Ventanilla, dünyanın diğer yükselen şehirleri gibi, trafik sıkışıklığı ve suçlar gibi sorunlarla da karşı karşıyadır; bu nedenle belediye hükümeti, çok yönlü bir gözlem ile güvenli bir şehir projesi başlatarak vatandaşlar için daha iyi ve daha güvenli bir yaşam ortamı yaratmaya kararlıdır dağıtım.

Bununla birlikte, Ventanilla’nın dağlık bir sahil kenti olması nedeniyle proje başlamak üzere cıvatalıydı, bu da kurulum ve kablolama büyük bir zorluk olacaktır. Dahua, bu davanın en uygun çözümü neyin daha iyi olacağını daha iyi anlamak için Peru’ya zamanında birinci elden destek sağlamak için profesyonel bir ekip gönderdi. Dahua ve Best Security del Perú, topoğrafyayı ve bütçeyi göz önüne alarak, tüm medya verisinin erişim noktaları vasıtasıyla merkeze iletilebilmesi, kurulum karmaşıklığının önüne geçilmesi ve emek ve kablolardaki harcamalardan tasarruf sağlayabilmesi için kablosuz bir çözüm getirdi. aynı zamanda.

Komple çözüm, hükümetin gerektirdiği şekilde en iyi C / P oranına ve yüksek kararlılığa sahip ağ hız domenleri, NVR’ler, iletim cihazları, video duvarı sistemi, bir kontrol klavyesi içerir.

Şehir genelinde yüz adet Dahua IR hızlı kubbesi kuruldu ve sokaklar ve köşeler örtülüyor; ve kızılötesi mesafesi, istenmeyen ışık koşullarında bile iyi bir görsel efekt sağlayan 80 metreye kadar uzaklıktadır.

Bu arada, büyük veri hacmini yönetmek için 128 kanallı süper NVR’ler ve 16 kanallı NVR’ler depolama aygıtları olarak kullanılır. Örnek olarak süper NVR’yi kullanın, 384Mbps’lik bir gelen bant genişliği özelliğiyle düzgün bir HD gerçek zamanlı önizleme ve kayıt işlemi gerçekleştirin; ve NVR, RAID5’i destekler; bu da veri güvenliğini ve sistem kararlılığını daha da sağlar.

Kablosuz video iletim sistemi, erişim noktaları, besleyiciler, PoE, antenler ve güç kablolarını içeriyor ve geniş açıyla 3.0 km ila 5.0 km uzun mesafeli hızlı iletim sağlayarak kapsamı daha da genişletiliyor.

Buna ek olarak, kontrol odasında yüklü Dahua 3 x 3 46 inçlik bir video duvarı vardır, daha iyi bir merkezi yönetim için video duvar denetleyicisi ile birlikte uygulanır ve bu da insan gücü ve polis operasyonlarını daha iyi optimize edebilir.

Ventanilla Belediyesi Bilgi ve Telekomünikasyon Teknolojileri Müdürü Christian E. Buleje Pun, “Genel olarak Dahua ürünleri iyi performans gösteriyor ve sistem tüm proje için istikrarlı bir şekilde çalışıyor” dedi. “Güvenilir kaliteyi, pürüzsüz çalışmayı, düşük maliyetleri ve Dahua’nın gelişmiş hizmetini takdir ediyoruz. Şüphesiz, gelecekte güvenlik projeleri için gelecekteki kooperatif markamız olarak Dahua’yı seçmeye devam edeceğiz. Dahua daha uzun garanti verebilirse, bu mükemmel olacak. ” devam etti.

“Her zaman Dahua Technology ile çalışmak zevkti,” dedi Manuel Nolazco N., Gerente Técnico Comercial En İyi Güvenlik del Perú. “İmplantasyon sırasında çok yararlı ve destekleyici, dünya çapında çok sayıda güvenli kasaba davası yaptıklarını ve Perua’daki Dahua ile güvenli şehir projelerinde daha fazla işbirliği yapmayı sabırsızlıkla beklediklerini” söyledi.