Dahua Linux Tabanlı Video Duvarı Venezüella’da Dağıtıldı

Dahua, Çin’in Hangzhou kentinde bulunan video gözetim ürünlerinin lider üreticisi ve tedarikçisi olan Venezuela’nın Caracas şehrinde video duvar izleme projesi için Eiffler Industrial Company ile işbirliği yaptı.

Eiffler Industrial Company, aynı zamanda bir petrol arama ekipmanı üreticisi olan Petroleo De Venezuela S.A.’ın tedarikçisidir. Ürünleri petrol arama, üretim ve işleme kapsar. Bu işbirliği Dahua için daha fazla imkân ve imkân getirdi.

Tipik bir video duvarı, tek bir büyük ekranın etkisini vermek için bir duvara fayans gibi düzenlenmiş bir dizi bilgisayar izleyici veya televizyon ekranından oluşur. Genel olarak, video duvarları Windows tabanlı sistemde daha sık çalışıyordu. Ancak Venezuela’nın gerçek durumuna göre, Windows sisteminin ülke genelinde kullanılması yasak olduğu için video duvarının Linux sisteminde çalışması gerekiyor. Dolayısıyla Dahua, Linux sisteminde tam olarak çalışabilen video duvarını sağlamalıdır.

Sistemin uyumluluğu, bu projede ilk başta Dahua için belirsizlik faal bir faktördü. Windows sistemiyle karşılaştırıldığında, video duvarının Linux sisteminde çalışması daha zordu. Dahua teknoloji ekibi testi uygulamak için günde 4 saat olmak üzere en az 2 ay sürüyor. Bütün deney, iki tarafın mühendislerini birlikte tartışmak ve koordine etmek gerekir ve üçüncü parti mühendislerin uzaktan desteklemesi de en iyi sonuçları vermek için gereklidir. Sonucu Linux sistemi üzerinde çalışan video duvarı tabanında Dahua logosunu görerek, her iki taraf için de yorgan kabul edilebilir.

Dahua DLP ekleme video duvarı Linux sistemini destekler ve tüm müşterinin orijinal ürünleriyle uyumludur. 12 adet DHP-67-XGA, 6 adet DS-DZ-67, 1 adet DH-DSCON, 4 adet DH-VGA0102 ve 1 adet DHM-VGA 2408 olmak üzere çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Bu başarıya dayanarak Dahua, farklı uygulamaları karşılamak için geniş ürün portföyleri sunma kapasitesine sahiptir.

“Süper dar çerçeveli Dahua video duvarı, kullanıcılara mükemmel görsel efekt deneyimi yaşatma imkanı veriyor. Dahua kompakt tasarlanmış video duvar denetleyicisi, HDMI, DVI, VGA, CVBS, HDCVI ve benzeri çoklu sinyal girişi türlerini destekliyor Dahua her zaman müşterilerimize öncelik veriyor, bu nedenle çözümümüz onlara daha fazla fayda sağlayacak şekilde tasarlandı. “Dedi. Nathan Dahua Technology’de Ürün Müdürü Chen.